Par Viesnīcu “Sigulda”

Viesnīcas atrašanās vieta ir ideāli piemērota, lai iepazītu Latvijas apburošos lauku apvidus. Viesnīca Sigulda atrodas pašā pilsētas centrā, kur visi populārākie apskates objekti ir rokas stiepiena attālumā –  Siguldas Livonijas pils vai Siguldas bobsleja un kamaniņu trase atrodas tikai 10 min gājiena attālumā.

43 dažādu kategoriju numuros var nakšņot 85 viesi, bet konferenču zāles un atpūtas komplekss ar pirtīm un baseinu var uzņemt līdz 100 personu lielus pasākumus. Viesu iebraukšana no plkst. 16:00 un izrakstīšanās – līdz nākamās dienas 12:00.

Viesnīca Sigulda saviem viesiem piedāvā a la carte restorānu, bezmaksas autostāvvietu un bezmaksas pieeju bezvadu internetam. Viesnīcas  “Sigulda” restorāns iepriecinās katru gardēdi ar lielisku maltīti un profesionālu apkalpošanu.

Viesnīca kopš cara laikiem

Viesnīca „Sigulda” būvēta 1889. gadā, pēc Rīgas – Pēterburgas dzelzceļa atklāšanas, kad ērtā satiksme ar Rīgu veicināja atpūtnieku pieplūdumu. Siguldas muižai piederošā viesnīca uzņēma kņaza Nikolaja Kropotkina (1872-1939) viesus no Pēterburgas, kurš attīstīja Siguldu par populāru atpūtas vietu.

Sākotnēji viesnīcā bija 15 numuri, taču to skaits mainījies vairākas reizes. Pēc rekonstrukcijas 1998. gadā vēsturiskā viesnīcas ēka atsāka darbību pēc vairāku gadu pārtraukuma. 2001. gadā atklāta jaunā viesnīcas daļa ar numuriem, semināru – konferenču zālēm un pirts kompleksu.

Gaujas Nacionālā parka klasteris

Viesnīca “Sigulda”  ir Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera biedrs. No 2012. līdz 2015. gadam klasteris realizēja projektu “Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstība”, ko līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds un administrēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (2.07.2012. līgums Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/001).

Projekta rezultātus skatīt www.entergauja.com

Privātuma politika

Ar privātuma politiku varat iepazīties šeit: Privātuma politika