Restorāns

Viesnīcas restorāns ar skaistu vasaras terasi piedāvā baudīt šefpavāra Aigara Šāvēja izlolotu ēdienkarti, kurā satiekas Eiropas virtuves klasika un mūsdienu Latvijas garšas. Vasarā baudiet veldzējošu alus kausu uz restorāna terases ar skatu uz parku,  bet ziemā – izjūtiet 19. gadsimta ēkas atmosfēru.

Darba laiks: 12:00 – 22:00

 

Brokastis katru dienu no 7:00-11:00

Rezervācijas vai individuālus pasūtījums restorānā iespējams veikt pa tālruni +371 26165530 vai e-pastā: info@hotelsigulda.lv

Brīvdienu vēlās brokastis

Apmeklējiet mūsu restorānu nedēļas nogalēs, lai baudītu nesteidzīgu rīta cēlienu ar gardām vēlajām brokastīm!

Tās piedāvājam 4 bagātīgu brokastu komplektu veidā – komplekts sastāv no pamatēdiena un deserta. Katra komplekta cena 15.00 EUR no personas (komplektos dzērieni nav iekļauti). Vēlo brokastu laikā pieejama arī ikdienas ēdienkarte un dzērienu karte.

Vēlās brokastis servējam katru sestdienu un svētdienu laikā no plkst. 12:00 – 15:00.

Apskatīt ēdienkarti >> Pirkt kā dāvanu >>

Pusdienu piedāvājums darba dienās

Aicinām baudīt pusdienu piedāvājumu katru darba dienu no 12:00 – 15:00. Katru nedēļu jauna ēdienkarte. Piedāvājumā starteri, pamatēdieni un deserts. Pieejams arī līdzņemšanai (+0,50 EUR). Piedāvājums nav pieejams grupām.

Apskatīt ēdienkarti >>

Telpas svinībām

Gardi ēdieni, pretimnākoša apkalpošana un vēsturiskais restorāna interjers padarīs Jūsu svētkus par notikumu, kuru atcerēties!

Ģimeniskām un mazākām svinībām līdz 20 personām piedāvājam gan atsevišķu galdiņu rezervāciju, gan telpas rezervāciju restorāna vēsturiskās ēkas 1. stāvā ar iespēju veidot personalizētu galdu noformējumu.

Lielākiem pasākumiem līdz pat 60-70 personām piedāvājam telpas gan vēsturiskajā, gan mūsdienīgajā ēkas daļā.

Uzziniet vairāk par tieši Jūsu pasākumam piemērotākajām telpām un ēdienkartes iespējām: info@hotelsigulda.lv vai +371 26165530

Banketu piedāvājums

Viesnīcas “Sigulda” restorāns – īstā vieta Jūsu svinībām!

SVĒTKU MALTĪTE 3 KĀRTĀS sākot no 35 Eur/personai

Mēs parūpēsimies par gardiem ēdieniem un augstas klases apkalpošanu! Pieejama arī galdu un telpas dekorēšana, kā arī individuālas ēdienkartes izveide tieši Jums. Ja nepieciešams, varam piedāvāt arī brīnišķīgu atpūtu viesu numuros.

Rezervācija pa telefonu +371 2616 5530 vai info@hotelsigulda.lv

 

Apskatīt piedāvājumu >>